MTJS-3
MTJS-1
MTJS-2

Fabrika jonë

 • fabrika (4)

  fabrika (4)

 • fabrika (7)

  fabrika (7)

 • Fabrika

  Fabrika

 • fabrika (1)

  fabrika (1)

 • fabrika (3)

  fabrika (3)

 • fabrika (5)

  fabrika (5)

 • Anping Maituo Metal Wire Mesh Co., Ltd. filloi funksionimin në vitin 2009 dhe fabrika ka 10 vjet përvojë prodhimi, ajo është bërë një yll i shkëlqyer në plejadën me rrjetë teli.

  E themeluar

  Anping Maituo Metal Wire Mesh Co., Ltd. filloi funksionimin në vitin 2009 dhe fabrika ka 10 vjet përvojë prodhimi, ajo është bërë një yll i shkëlqyer në plejadën me rrjetë teli.

 • Është e specializuar në prodhimin dhe eksportin e rrjetës së telit të larmishëm, duke përfshirë rrjetë teli dekorative, rrjetë teli inox, rrjetë teli gjashtëkëndor, rrjetë metalike të zgjeruar...

  Prodhimi

  Është e specializuar në prodhimin dhe eksportin e rrjetës së telit të larmishëm, duke përfshirë rrjetë teli dekorative, rrjetë teli inox, rrjetë teli gjashtëkëndor, rrjetë metalike të zgjeruar...

 • Produktet tona eksportohen në Kore, Japoni, SHBA, Afrikë, Evropë dhe vendet e Azisë Juglindore në sasi të mëdha.

  Eksportohet

  Produktet tona eksportohen në Kore, Japoni, SHBA, Afrikë, Evropë dhe vendet e Azisë Juglindore në sasi të mëdha.

Lajme
rreth nesh
rreth02

Anping Maituo Metal Wire Mesh Co., Ltd. filloi funksionimin në vitin 2009 dhe fabrika ka 10 vjet përvojë prodhimi, ajo është bërë një yll i shkëlqyer në plejadën me rrjetë teli.Është e specializuar në prodhimin dhe eksportin e rrjetës së telit të larmishëm, duke përfshirë rrjetë teli dekorative, rrjetë teli inox, rrjetë teli gjashtëkëndor, rrjetë metalike të zgjeruar, fletë metalike të shpuar, rrjetë teli të salduar, gardh me rrjetë teli, rrip transportieri, rrjetë heksi çeliku dhe spirancë, dhe seri të tjera rrjeta teli.Nuk ka asnjë zëvendësim për cilësinë më të lartë.

shikoni më shumë