page_banner

производи

 • Безбедносни мрежи обложени со прашкаст 304 заштитен прозорец од нерѓосувачки челик

  Безбедносни мрежи обложени со прашкаст 304 заштитен прозорец од нерѓосувачки челик

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 3000 квадратни метри неделно
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union, Paypal
  Материјал: SUS304
  Облик на дупка: Плоштад
  Апликација: Филтер, заштитна мрежа, екран, декоративна мрежа, мрежа за ограда, завеса за прозорци
  Тип: Не'рѓосувачки челик обична жица мрежа
  Тип на материјал: Жица од не'рѓосувачки челик
  Техника на ткаење: Обичен ткаат
 • Не'рѓосувачки челик 304 од инсекти /мрежа од комарец/прозорец

  Не'рѓосувачки челик 304 од инсекти /мрежа од комарец/прозорец

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 3000 квадратни метри неделно
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union
  Ткаење: Обичен ткаење
  Функција: Отпорен на инсекти, отпорен на прашина, ветроупорен, против кражба, невидливост
  Сертификација: ISO
  Материјал: SUS304
  Дијаметар на жица: 0,02-1,5 мм
  Мрежа: 1-500 Mesh
 • Мрежеста ткаенина со отпорност на алкална фиберглас

  Мрежеста ткаенина со отпорност на алкална фиберглас

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 15000 квадратни метри неделно
  Услови на плаќање: L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Money Gram
  Сертификација: BSCI, CCC, CE, CSA, FCC, GS, ISO, RoHS, SAA, UL
  Апликација: Материјали за ѕидови, материјали за изолација од топлина, мрежа за правење хартија, екран, филтер мрежа, мрежа за готвење
  Тип на ткаење: Твил ткаен
  Тип на фиберглас: Е-стакло
  Содржина на алкали: Средно
  Ширина: 0,2-1,5м
 • Пребивање со жица за прозорци од фиберглас

  Пребивање со жица за прозорци од фиберглас

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: Во рок од 25 дена за контејнер од 1X40 ft
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union
  Мрежа: 20X20,18X16,17X15,16X16,16X14,
  Тежина/М2: 115-150 грама
  Ролна: 0,5-3m Ширина X30m Ролна
  Пакување: Водоотпорна хартија или ПВЦ филм, или во картони
  Транспортен пакет: Водоотпорна хартија или ПВЦ филм, или во картони
  Спецификација: SGS
 • Добар квалитет на алуминиумски прозорски екран 18X16mesh

  Добар квалитет на алуминиумски прозорски екран 18X16mesh

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 1000 ролни /недела
  Услови на плаќање: L/C, T/T
  Ткаење: Обичен ткаење
  Функција: Звучна изолација, отпорна на инсекти
  Сертификација: ISO
  Материјал: Алуминиумска жица
  Транспортен пакет: Картонска кутија
  Спецификација: 18*14
 • Висококвалитетен екран за прозор од инсекти од фиберглас

  Висококвалитетен екран за прозор од инсекти од фиберглас

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 15000 квадратни метри неделно
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union
  Тип: Мрежа од фиберглас
  Функција: Водоотпорен, огноотпорен
  Материјал: Стакло C или E
  Ширина: 0,2-1,5м
  Должина: 15-200м/ролна
  Тежина: 40-200 g/m²
 • Пластичен прозорец за прозор/најлонска мрежа за инсекти

  Пластичен прозорец за прозор/најлонска мрежа за инсекти

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: Во рок од 25 дена за контејнер од 1X40 ft
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union
  Мрежа: 20X20,18X16,17X15,16X16,16X14,
  Тежина/М2: 115-150 грама
  Ролна: 0,5-3m Ширина X30m Ролна
  Пакување: Водоотпорна хартија или ПВЦ филм, или во картони
  Транспортен пакет: Водоотпорна хартија или ПВЦ филм, или во картони
  Спецификација: SGS
 • Поцинкуван мрежен екран на прозорецот

  Поцинкуван мрежен екран на прозорецот

  Пристаниште: Тијанџин, Кина
  Производствен капацитет: 3000 квадратни метри неделно
  Услови на плаќање: L/C, T/T, Western Union
  Материјал: Железна жица
  Облик на дупка: Плоштад
  Апликација: Градежна жица мрежа, скрининг, заштитна мрежа, филтер
  Површински третман: Поцинкуван
  Техника на ткаење: Обичен ткаат
  Стандардна должина: 30 м